SME KREATÍVNE ŠTÚDIO

túžba tvoriť krásno.

Na začiatku nášho príbehu bola túžba tvoriť krásno ... tá cesta, ktorou sme sa rozhodli ísť je procesom, ako dávame kreativitu zo seba von. Faktom je, že je to cesta nevyšliapaná.

EDGE je spojením JEHO túžby neustále sa "čelindžovať" novými podnetmi a posúvať sa nimi vpred a JEJ schopnosťou vnímať krásu vo veciach, ktoré sú tak prirodzené a jednoduché, že sa nimi nedá presýtiť. Aj preto v našom portfóliu dominujú prírodné materiály a neutrálne farby.

EDGE studio - nábytok z obkladu, dizajnový nábytok, moderný nábytok
Katarína Sykora - EDGE studio
katka
Martin Sykora - EDGE studio
martin

materiál inými očami.

Naša cesta sa začala pred rokmi pragmatickou potrebou živiť mladú rodinu, no práve vnútorná túžba tvoriť, nás dostala k terajšiemu “míľniku” - k práci s porcelánovou kameninou. Umožnila nám pozrieť sa na materiál inými očami, vyskúšať, čo všetko dokážeme z porcelánovej kameniny vytvoriť, podrobiť ten materiál skúške a testovať jeho aj naše limity.

Pokúšame sa vtisnúť jej novú podobu - či už vlastnou autorskou produkciou, alebo spoluprácou s klientom pri výrobe na mieru - a tak okrem interiérových parapetov z nej vyrábať unikátny nábytok, zariaďovacie prvky, či doplnky do interiéru. prírodný materiál, nadčasový vzhľad a elegantné proporcie s dôrazom na detail sú rovnako dostupné pre individuálnych zákazníkov, ako aj pre interiérových dizajnérov, či architektov.

tvoríme … lebo to tak cítime.

Moderný dizajn a prírodné materiály tvoria DNA produktov, ktoré si sami navrhujeme a vyrábame pod značkou EDGEstudio. Inšpiráciou pri tvorbe je nám jednoduchá a strohá krása, ktorú nachádzame v dokonalosti blízkej prírode.

Kontaktný formulár

STROHÁ KRÁSA

pocit domova,
v ktorom Vám bude jednoducho dobre.

Dlhoročné skúsenosti na poli interiérového dizajnu a tvorivá práca s porcelánovou kameninou nás priviedla k myšlienke vytvoriť produkt, ktorý by sa hodil do každého interiéru, reprezentoval by čisté a moderné línie a dotváral tak pocit domova, v ktorom Vám bude jednoducho dobre.

URBANline - EDGE studio - parapety z porcelánovej kameniny
kameninové parapety - vizualizácia interiéru Košice
minimalistické parapety pod okná - EDGEstudio

Spojením inšpirácie a kreativity vznikli parapety z porcelánovej kameniny. Materiál potrebný na výrobu starostlivo a s veľkým dôrazom na kvalitu vyberáme z radov renomovaných talianskych výrobcov s dlhoročnou tradíciou výroby.

Súčasťou nášho portfólia sú aj drevené, dubové interiérové parapety vysokej kvality, poctivo vyrábané šikovnými rukami na Slovensku.

PORTFOLIO

obchodní partneri.

Firmy, kde je možné vidieť/objednať naše parapety.

Kontaktný formulár

architekti/dizajnéri.

firmy.

Jedinečný spôsob bývania,
ktorý budete milovať roky.

© 2022- ATELIER100
✿ For the moments & details ✿

+421903965525
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

kolekcie parapiet


© 2022- ATELIER100
✿ For the moments & details ✿